شهربازی اصفهان

شهربازی اصفهان

بدون شک رفتن به شهربازی در اصفهان یکی از بهترین تفریحات برای کودکان و حتی بزرگسالان است. اصفهان دارای چندین شهربازی بزرگ با دستگاه های به روز و ایمن می باشد. از جمله این شهربازی ها می توان شهربازی نازوان، شهربازی شهر رویاها (مدرن ترین شهربازی اصفهان ) ، شهربازی ملکشهر (قدیمیترین شهربازی اصفهان) ، شهربازی صفه، شهربازی سپاهان شهر، شهربازی کهکشان عجایب، شهربازی شهر عجایب، شهربازی هایپرلند و شهربازی سیمرغ را نام برد که شما می توانید با حضور در این شهربازی ها لحظاتی شاد را برای خود رقم بزنید.

شهربازی ناژوان

شهربازی پارک ناژوان یکی از بخش‌های مهم پارک ناژوان در شهر اصفهان است. این شهربازی دارای تجهیزات و بازی‌های متنوعی است که مناسب برای کودکان و نوجوانان هستند. در این شهر بازی می‌توانید به تجهیزاتی مانند فریز بی کودک، ترن یو ، شهربادی، سرسره بزرگسالان، تیراندازی، کاترپیلار و… دسترسی داشته باشید. شهربازی ناژوان بسیار مورد استقبال همشهریهای اصفهانی قرار گرفته بود جز بهترین های شهربازی در اصفهان بود که پس از حادثه سقوط تاب گردان این استقبال کاهش پیدا کرد.

شهر بازی پارک ناژوان دارای فضای سبزی است که برای تفریح کودکان مناسب است. این فضا شامل تجهیزات مختلفی مانند سینمای پنج بعدی، آلاچیق‌های کوچک، خانه بازی و… است که برای کودکان جذابیت دارد.

همچنین در شهر بازی پارک ناژوان، تعدادی رستوران و کافی‌شاپ هم وجود دارند که به بازدید کنندگان فضایی مناسب برای استراحت و خوردن غذا ارائه می‌دهند. در این رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها می‌توانید به انواع غذاهای محلی و بین‌المللی دسترسی داشته باشید.

در کنار شهر بازی پارک ناژوان، یک پارک آبی نیز وجود دارد که با استفاده از تجهیزات مختلفی مانند تونل آبی، شلال‌ها، استخر‌های مختلف و… برای بازدید کنندگان تجربه‌ای متفاوت از تفریح در آب فراهم می‌کند. این بخش در فصول گرم سال برای کودکان بسیار دیدنی و نشاط آور می تواند باشد.

ساعات کار شهربازی ناژوان اصفهان

این شهربازی در اصفهان از ساعت 5 تا 11 شب باز است و شما می توانید در این ساعات به شهربازی ناژوان سر بزنید.

آدرس شهر بازی ناژوان اصفهان

شهربازی ناژوان اصفهان در 7 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد که برای رسیدن به این مکان گردشگری در اصفهان توصیه می‌شود از ماشین شخصی یا تاکسی‌های خطی استفاده کنید، زیرا این روش‌ها نسبت به استفاده از وسایل نقلیه عمومی راحت‌تر و سریع‌تر می باشند.

در صورت استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای رسیدن به این شهربازی اصفهان، باید از ایستگاه مربوطه پیاده‌روی به مدت حدود ۱۵ دقیقه را انجام دهید، خاطر نشان می شود که پیاده‌روی در این مسیر بسیار لذت‌بخش است و به‌دلیل قرار گرفتن در جاده سلامت و پارک ناژوان به‌هیچ‌وجه برای شما خسته‌کننده نخواهد بود.

شهربازی شهر رویاها در اصفهان

شهربازی شهر رویاها یا دریم لند در فضایی وسیع در سال 1393 و با هزینه حدود 60 میلیارد تومان احداث شده است. این مجموعه گرانترین شهربازی اصفهان است. این شهربازی با همکاری یک شرکت چینی توسط شهرداری اصفهان بنا شده است. این شهربازی دارای وسایل و امکانات مدرن و به روز دنیا است که میتوان آن را به راحتی کنار شهربازی ارم تهران قرار داد.

دریم لند بزرگترین شهربازی اصفهان می باشد که از دو بخش سرپوشیده و سر باز تشکیل شده است. در بخش روباز وسایل و تجهیزاتی چون موتور فضایی، یوفو، کاروسل، چرخ و فلک، تاب چرخان بزرگ، بازوی چرخان، کرم کوچولو، جت اسکی، ترن وایی بزرگ و کوچک و … میباشند.

در بخش سر پوشیده شهر رویاها شامل سالن جلوه های ویژه، سالن بازی های کامپیوتری، شهر واژگون، دنیای زیر آب، سفر به فضا و… می باشد. شهر رویاها دارای بیش از 90 وسیله بازی استاندارد است که فضایی برای پذیرش و ارائه خدمات به 600نفر در روز را دارد.

در شهربازی شهر رویاهای اصفهان فضایی برای آب بازی وجود دارد که به صورت بازی با تفنگ آب پاش است که در یک ساختمان دو طبقه به همراه موسیقی شاد انجام میشود.

لازم به ذکر است که یک پیست کارتینگ هم در کنار این شهربازی قرار دارد.

در این شهربازی اصفهان، رستوران گردان هتل، کافی شاپ، سالن ورزشی، استخر و … وجود دارد.

آدرس شهربازی شهر رویاهای اصفهان

شهر رویاها در ابتدای بزرگ راه کمربندی شرق اصفهان، پس از روشن دشت، نرسیده به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان، پشت میدان میوه تره بار اصفهان قرار دارد.

ساعات کار شهربازی شهر رویاها در اصفهان

در کانال اینستاگرام شهربازی شهر رویاها گفته شده که در فصل تابستان شهر بازی شهر رویاها از ساعت 5 عصر تا 24 شب و در فصل زمستان هم از 9 صبح تا 19 عصر بر پاست.

شهربازی ملک شهر اصفهان

شهربازی ملکشهر از قدیمی ترین شهربازی اصفهان است که بیش از 30 سال از تاسیسش می گذرد. این شهربازی چندین بار به دلیل فرسودگی و قدیدمی بودن وسایل و تجهیزاتش بسته شده است و مجدد با ایمن کردن وسایل و به روز نکردن تجهیزات و امکانات مجدد شروع به فعالیت نموده است.

این شهربازی در اصفهان اکنون دارای وسایل و تجهیزات متنوعی است که می توان به کشتی صبا، سفینه فضایی، بازی های شانسی، ماشین برقی، قطار وحشت مختص کودکان و … اشاره نمود.

شهربازی ملکشهر دارای چندیدن رستوران و کافی شاپ داخل مجموعه است.

آدرس شهربازی ملکشهر اصفهان

شهربازی ملکشهر اصفهان، در ملکشهر خیابان بهارستان غربی قرار دارد. روبه روی درب ورودی شهربازی ایستگاه اتوبوس می باشد پس به راحتی می توانید با اتوبوس خود را به این مجموعه بازی برسانید. ایستگاه مترو هم در نزدیکی این شهربازی می باشد که با کمی پیاده روی می توانید خود را به شهربازی ملکشهر برسانید.

در صورت استفاده از خودروی شخصی هم باید گفت که پارکینگ مناسبی در روبه روی مجموعه قرار دارد که نگرانی را درمورد جای پارک حل می نماید.

ساعات کار شهربازی ملکشهر

شهربازی ملکشهر از ساعت 5 عصر مشغول به فعالیت می شود و تا ساعت 12 شب باز است. شما عزیزان می توانید با خیال راحت در ساعات ذکر شده به مجموعه شهربازی ملکشهر رفته و لحظاتی خوش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

شهربازی کهکشان عجایب اصفهان

شهربازی کهکشان عجایب بزرگترین شهربازی سرپوشیده در شهر اصفهان می باشد و در مجموعه ی سیتی سنتر اصفهان در طبقه سوم قرار دارد. این شهربازی را با نام شهربازی سیتی سنتر می شناسند که دارای وسایل بازی متنوع و مدرن و جذابی می باشد. در شهربازی کهکشان عجایب اصفهان برخی از وسایل برای کودکان و برخی هم برای بزرگان طراحی شده است.

از جمله تجهیزات و بازی های این شهربازی سرپوشیده می توان به کروسل، قصر بادی، استخر توپ، قلعه فضایی، ترن فضایی، سفینه فضایی، ماشین های برقی، بازی های کامپیوتری، بیلیارد، بولینگ در 4 لاین کوچک، تیراندازی و… می باشند.

شهربازی سیتی سنتر از آنجایی که در یک مجموعه تجاری بزرگ قرار گرفته است می تواند انتخاب خوبی برای گشتن و خرید و سرگرمی کودکان باشد مخصوصا در فصول سرد سال که شهربازی سرپوشیده برای تفریح مناسب ترین انتخاب است.

آدرس شهربازی کهکشان عجایب اصفهان

شهربازی سیتی سنتر اصفهان در جنوب اصفهان قرار گرفته است. برای رفتن به شهربازی سیتی سنتر باید وارد بزرگراه دستجردی بشوید و رو به روی سپاهان شهر وارد مجتمع سیتی سنترشوید، در طبقه سوم شهربازی کهکشان عجایب قرار دارد.

مجموعه بزرگ تجاری سیتی سنتر اصفهان دارای رستوران ها و فست فود های فراوان و هایپر مارکت، فروشگاه های متعدد و چند سینما می باشد از نظر پارکینگ هم نگرانی نداشته باشید سیتی سنتر پارکینگ مجهز با ظرفیت 5 هزار خودرو را داراست. شهربازی کهکشان عجایب مشهورترین شهربازی اصفهان است که در یک مرکز خرید واقع شده.

ساعات کار شهربازی کهکشان عجایب اصفهان

شهربازی کهکشان عجایب اصفهان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 تا 24 فعالیت دارد و در روزهای پنجشنبه هم از ساعت 11 صبح تا 24 پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

شهربازی آبشار اصفهان

شهربازی آبشار اصفهان در شرق اصفهان قرار دارد و مجموعه ای گردشی تفریحی برای همه سنین می باشد که به راحتی با خیال راحت با همه اعضای خانواده می توانید به این مجموعه قدم بگذارید. این شهربازی توسعه پیدا نموده و یکی از جذاب ترین پارکهای شهربازی اصفهان به حساب می آید. شهربازی آبشار دارای بازی ها و تجهیزاتی چون جامپینگ، تاب کودکان و بزرگسالان، سرسره بزرگسالان، تاب 12 نفره، چرخ و فلک، ماشین برقی، سینما پنج بعدی و ….. می باشد.

آدرس شهربازی آبشار اصفهان

شهربازی آبشار در شرق اصفهان قرار دارد و برای رفتن به این شهربازی باید به خیابان آبشار دوم بروید این شهربازی جنب پیست آبشار است.

ساعات کار شهربازی آبشار

شهربازی آبشار اصفهان از ساعت 5 بعدازظهر تا ساعت 12 شب باز است. شما عزیزان می توانید در این بازه زمانی به این شهربازی در اصفهان بروید و با خانواده خود لحظاتی به یاد ماندنی بسازید.

بدون شک شهربازی در اصفهان محدود به موارد بالا نمی‌باشد و شهربازی های کوچکتری نیز در گوشه و کنار این شهر مشغول به فعالیت هستند اما این 5 شهربازی مشهورترین و بزرگترین شهربازی های اصفهان می‌باشند.

سایر شهربازی های اصفهان

 • شهربازی سیمرغ :
 • شهربازی باغ فدک :
 • شهربازی تمدن :
 • شهربازی سرپوشیده سرزمین عجایب :
 • شهربازی هایپرلند :
 • شهربازی مینی سیتی :
 • جزیره بازی کودکان :
 • شهربازی و بولینگ فونیکس :
 • شهربازی بهشت :
 • شهربازی سپاهان شهر :
 • شهربازی صفه :
 • شهر بازی شهر شادی لاله نجف آباد :
 • شهربازی قلب شهر شاهین شهر :
 •  شهربازی کوهستان نجف آباد :
 • شهربازی دنیای شادی شاهین :

خوشحال خواهیم شد که نظرات خود را در مورد تجربه رفتن به شهربازی در اصفهان را در بخش نظرات با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید و در صورتی که شهربازی دیگری در اصفهان میشناسید بگید تا بصورت کامل آنرا معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
7 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
محسن
8 ماه قبل

بهترین شهربازی اصفهان شهر رویاها است ولی میتونه دستگاه های بهتر و بیشتری داشته باشه

غلامعلی
غلامعلی
8 ماه قبل

لیستی که در مورد شهربازی های اصفهان گذاشتید تقریبا کامله لطفا فهرست پایین را تکمیل کنید

shima
shima
8 ماه قبل

شهربازی ملک شهر قدیمیه ، با وچود اینکه نزدیک خونمونه هیچوقت رقبتی به رفتن به این شهربازی را نداشتم

راحیل
راحیل
8 ماه قبل

کاملترین لیست شهربازی های اصفهان

محمدزاده
محمدزاده
7 ماه قبل

در مورد شهربازی در فوادشهر اطلاعات بدید

ali
ali
7 ماه قبل

perfekt

محمد
محمد
7 ماه قبل

فکر میکنم شهربازی سیمرغ از شهربازی کهکشان عجایب بزرگتر باشه و بزرگترین شهربازی سرپوشیده اصفهان سیمرغ باشه